Визначення стратегічного співробітництва компанії ДП «Український термінал» з польськими партнерами

Визначення стратегічного співробітництва компанії  ДП «Український термінал» з польськими партнерами На початку квітня 2019 року представники компанії провели ряд важливих зустрічей з колегами та партнерами в Польщі та визначили стратегічних партнерів.

Директор компанії ДП «Український термінал» Андрій Кривенчук відвідав Польщу та уклав попередні угоди про партнерство та співпрацю.

Зокрема, узгодили співробітництво з контейнерними терміналами портів: Гданьск та Гдиня. Порт Гдиня має два контейнерні термінали Baltic Container Terminal (BCT) та HUTCHISONPORTS Gdynia Container Terminal з потужним контейнерооборотами в рік. Подальше співпробітництво з портами надає широкі можливості для логістичних рішень клієнтам компанії ДП «Український термінал».

Відбулись зустрічі з представниками польських компаній, які мають наміри працювати з Україною. В результаті переговорів домовилися про партнерство з великими польськими залізничними операторами та логістичними партнерами
Налагодили зв’язки з керівництвом краю Помор’я визначили шляхи оптимального обміну послугами польських та українських компаній.

Обговорили спільні плани щодо інтермодальних перевезень, інтеграції перевізного процесу з польськими та європейськими партнерами.

Налагодження зв’язків та партнерства з компаніями регіону Балтики та Польщі відкриває нові можливості та перспективи.

Дякуємо усім партнерам за плідну співпрацю за зміцнення зв’язків, яке відбулось за сприяння Польсько-Української Господарської Палати та Українсько-польського центру.

Повернення до списку

Курси валют: $ 0 € 0 Світовий час: Київ - 10:44 Париж - 9:44 Нью-Йорк - 3:44
Ми в соцмережах
Наші контакти

+38 (044) 200-1-777
info@ukrterminal.com

© 2006-2020 Ukrainian terminal