Компанія ДП «Український термінал» стала лідером серед автомобільних терміналів

Стрімкому розвитку митно-ліцензійного комплексу (ТЛК) і перетворення компанії ДП «Український термінал» в одні з головних київських воріт для імпортних автомобілів посприяло кілька основних факторів.

                Насамперед, одним з головних переваг ДП «Українського терміналу» є його зручне розташування на міжнародній трасі М-06 Київ – Чоп, в безпосередній близькості від Києва (45 км), що дозволяє максимально оптимізувати всі логістичні процеси та робить термінал ідеальним пунктом для оформлення імпортних та транзитних вантажів з Західної Європи.

              Загальна площа терміналу становить понад 200 тис. кв. м, включаючи митно-ліцензійний склад, комерційний склад, склад тимчасового зберігання та вантажно-розвантажувальну площадку, що дозволяє зберігати на терміналі до 3 500 автомобілів на місяць, розміщувати на вантажно-розвантажувальному майданчику понад 90 автовозів одноразово, а також одноразово розміщувати в зоні митного контролю понад 100 автовозів.

              Але, безумовно, при митному оформленні вантажів, крім вдалого транспортно-логистичесного розташування, найважливішу роль відіграють, швидкість оформлення вантажів і компетенція персоналу підприємства. Адже найчастіше оформлення вантажів є довгим процесом, до того ж для правильного оформлення потрібна спеціальна підготовка та високі професійні знання. Безпосередньо на території ДП «Українського терміналу» знаходиться зона митного контролю, яку обслуговує відділ митного оформлення № 1 сектор митного оформлення № 2 Київської обласної митниці. Відносини, що склалися, і репутація компанії в митних органах України дозволяють проводити митне оформлення якісно, професійно і в найкоротші терміни. Наприклад, термін митного оформлення одного автовоза на ДП «Українському терміналі» становить лише 2 години. Також для зручності клієнтів термінал обладнаний системою відеоспостереження, за допомогою якого у кожного клієнта є можливість спостерігати за своїм вантажем, а також контролювати терміни його обробки.

Крім того, компанія ДП «Український термінал» пропонує послуги з якісної і оперативної транспортуванні вантажів завдяки партнерству з компанією «Н-Транс», провідним оператором ринку логістики нових автомобілів в Україні. «Н-транс» входить у Групу компаній «НІКО» і має 100 власних автопоїздів, більшість з яких відповідає нормі Євро-5, а також має 60 додатковими вантажівками на основі довгострокових договорів.

            Вагомим підтвердженням того, що організація бізнес-процесів і контроль над процесами надання послуг відповідають найвищим світовим стандартам стало проходження компанією в минулому році сертифікації системи управління якістю на відповідність вимогам стандарту ISO 9001:2008 (ДСТУ ISO 9001:2009) на складування, зберігання, організацію перевезень, митного оформлення та транспортної обробки вантажів. ДП «Український термінал» став лише другою компанією в Україні, що спеціалізується на перевезеннях автомобілів, яка підтвердила відповідність системи управління якістю міжнародним стандартам. Отримання даного сертифікату гарантує клієнтам та партнерам компанії в Україні та за кордоном стабільність якості надаваних послуг, безперервну роботу щодо поліпшення системи управління якістю і дає впевненість у відповідності компанії міжнародним підходам до ведення бізнесу.

           Компанія ДП «Український термінал» прагне надавати своїм клієнтам комплекс високоякісних митних та складських послуг, які дозволяють оптимізувати витрати і скоротити час митного оформлення. Результати 2011 року показали, що клієнти високо оцінили роботу компанії та професіоналізм команди. У 2012 році ДП «Український термінал» продовжить цілеспрямовану роботу по вдосконаленню всіх процесів на підприємстві, щоб виправдати довіру своїх клієнтів і партнерів і вивести послуги з митного оформлення автомобілів в Україні на якісно новий рівень.

Повернення до списку

Курси валют: $ 0 € 0 Світовий час: Київ - 20:10 Париж - 19:10 Нью-Йорк - 13:10
Ми в соцмережах
Наші контакти

+38 (044) 200-1-777
info@ukrterminal.com

© 2006-2020 Ukrainian terminal