II Аграрний Експортний Форум. 23-24.02.17

II Аграрний Експортний Форум. 23-24.02.17 З 23-24.02.17 проходив Аграрний Експортний форум. Український Термінал, являючись дочірнім підприємством групи компаній НІКО, виступив партнером форуму і провів рекламну компанію по залученню низки компаній до співпраці.
На даному форумі були представлені найбільші гравці ринку експорту аграрної продукції України, а також були проведені лекції на супутні даному напрямку теми:
-14 Лекторів: представники держ. структур, топ-менеджменту великих агрохолдингів
- Відкриті діалоги і обміни думками


Виходячи з підсумків конференції можна стверджувати 76% аграрного ринку використовує для транспортування залізничний транспорт (у зв'язку із законом про зміну навантаження на осі для транспорту рентабельність транспортування наземним транспортом різко впала), 7% річковий, і тільки 17% - це морські контейнерні послуги, для нішевих культур (ячмінь, червона квасоля). Перспектива розвитку в даному напрямку є очевидною, тому що агросектор є основним в експортній діяльності України, але він відчуває великі проблеми в зв'язку з недостатньо розвиненою інфраструктурою: нестача вагонного обладнання, застаріле законодавство (особливо відчутно в річковій логістиці, заборона для каботажного транспортування судам під іноземним прапором), велику кількість платних шлюзів на головній водній артерії, проблеми з глибиною дна внутрішніх водних артерій, а також недостатня кількість наземного транспорту, обладнаного відповідно до останніх норм. Незважаючи на всі негативні фактори пов'язані з розвитком інфраструктури, обсяги виробництва і відповідно експорту зернових, згідно з останніми дослідженнями будуть неухильно зростати і до 2030 року складуть 65 млн т. Хлібної пшениці, при нинішньому обсязі у 45 млн. Т. Основними напрямками експорту даної продукції є країни Азії, Північної Африки, Близького Сходу, Індії.


Повернення до списку

Курси валют: $ 0 € 0 Світовий час: Київ - 20:16 Париж - 19:16 Нью-Йорк - 13:16
Ми в соцмережах
Наші контакти

+38 (044) 200-1-777
info@ukrterminal.com

© 2006-2020 Ukrainian terminal