ДП «Український термінал» відкриває відділ експедирування та митного оформлення вантажів у ДП «Іллічівський морський торговельний порт»

ДП «Український термінал» відкриває відділ експедирування та митного оформлення вантажів у ДП «Іллічівський морський торговельний порт» Відділ створено з метою надання комплексу послуг по митному оформленню і складського обслуговування транспортних засобів. Функціонування даного відділу направлено, як на розширення і розвиток самого підприємства, так і на надання якісних митних процедур та активізацію імпортних операцій в регіоні.

Кваліфіковані працівники відділу експедирування та митного оформлення вантажів  ДП «Український термінал» готові надавати свої послуги суб'єктам зовнішньоекономічної діяльності, як регіону, так і всієї України.

ДП «Український термінал» - компанія, яка пройшла чималий шлях вдосконалення і розвитку, і в даний час займає лідируючі позиції на ринку митних та складських послуг. З дня свого заснування в 2006 році, підприємство здійснило ряд змін, що дозволило ДП «Український термінал» домогтися високих результатів і завоювати довіру клієнтів.

Серед них:

- компанія ДП «Український термінал» підтримала проект «Електронна митниця», розроблений Державною митною службою України. Завдяки цій багатофункціональної комплексної системи, ДП «Український термінал» в даний час здійснює митне декларування вантажів виключно в електронному вигляді, що підвищує ефективність митного контролю та забезпечує скорочення часу митного оформлення.

- була збільшена територія комерційного складу терміналу на 3,6 га, що дозволило забезпечити зберігання більшої кількості транспортних засобів на території даного складу;

- удосконалено системи відеоспостереження, якою обладнаний термінал, що дало можливість кожному клієнту спостерігати за своїм вантажем, а також контролювати час і якість обробки митних декларацій при здійсненні митного контролю та митного оформлення працівниками митних органів;

- з липня 2012 року на ДП «Український термінал» було розпочато здійснення митного оформлення товарів не тільки автомобільної групи.

Повернення до списку

Курси валют: $ 0 € 0 Світовий час: Київ - 12:10 Париж - 11:10 Нью-Йорк - 5:10
Ми в соцмережах
Наші контакти

+38 (044) 200-1-777
info@ukrterminal.com

© 2006-2020 Ukrainian terminal