Новини

Український термінал надає послуги перевезення б/у автомобілів з США, Кореї та Грузії
17 Вересня 2020 / Новини компанії

ДП «Український термінал» це логістичний оператор, який активно розвиває послуги з перевезення б/у автомобілів з США, Кореї та Грузії в контейнерах та поромах Ро-Ро з подальшим митним оформленням в Україні.

Детальніше
Зміна керівництва компанії ДП «Український термінал»
/ Новини компанії
Рада директорів групи компаній "НІКО", до складу якої входить компанія ДП «Український термінал»,
ухвалила рішення про зміну керівництва компанії ДП «Український термінал».

Вітаємо нового керівника компанії
Олександра Михайловича Максименко.
Детальніше
Участь компанії ДП «Український термінал» в IV Аграрній конференції Логістика і склад 2019
03 Травня 2019 / Новини компанії
Професійна спільнота - представники аграрного бізнесу та логістичні компанії обговорили нагальні питання в галузі.
Детальніше
Визначення стратегічного співробітництва компанії ДП «Український термінал» з польськими партнерами
09 Квітня 2019 / Новини компанії
На початку квітня 2019 року представники компанії провели ряд важливих зустрічей з колегами та партнерами в Польщі та визначили стратегічних партнерів. Директор компанії ДП «Український термінал»  Андрій Кривенчук відвідав  Польщу та уклав попередні угоди про партнерство та співпрацю.
Детальніше
II Аграрний Експортний Форум. 23-24.02.17
01 Березня 2017 / Новини компанії
З 23-24.02.17 проходив Аграрний Експортний форум. Український Термінал, являючись дочірнім підприємством групи компаній НІКО, виступив партнером форуму і провів рекламну компанію по залученню низки компаній до співпраці.
На даному форумі були представлені найбільші гравці ринку експорту аграрної продукції України, а також були проведені лекції на супутні даному напрямку теми:
-14 Лекторів: представники держ. структур, топ-менеджменту великих агрохолдингів
- Відкриті діалоги і обміни думками
Детальніше
Український термінал відзначає свою 10 річницю
/ Новини компанії
В 2016 році ДП «Український Термінал» відзначає  10 річницю успішної діяльності.  
Підприємство «Український Термінал»  засноване в 2006 році, працювало на імпортні потужності концерну «НІКО». Поступово  підприємство розвивається у багатофункціональну логістичну компанію, яка стійко витримала світову фінансову кризу 2008 року та подальші скрутні часи, проте залишається і сьогодні еталоном якості та чесності.
Детальніше
Група компаній «НІКО» відзначає своє 25-річчя
28 Липня 2016 / Новини компанії
Група компаній «НІКО» святкує своє 25-річчя. Ми дякуємо нашим співробітникам, клієнтам, друзям, партнерам за те, що весь цей час ви були з нами і допомагали нам ставати кращими. 25 років - це вже серйозний термін для компанії. Але для нас - це не привід зупинятися, а, навпаки, можливість використовувати накопичені знання і досвід для подальшого розвитку.
Детальніше
На території ДП "Український термінал" функціонує постійний пост екологічного контролю
14 Березня 2016 / Новини компанії
Згідно наказу Державної екологічної інспекції в Київській області від 29 лютого 2016 внесено зміни в перелік Постів екологічного контролю Державної екологічної інспекції.
Відтепер, на території ДП "Український термінал" функціонує постійний пост екологічного контролю, який суттєво прискорить проходження суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності митних процедур.
Детальніше
Відкрито пункт Головної Державної фітосанітарної інспекції
14 Березня 2016 / Новини компанії
З метою вдосконалення комплексу послуг ДП "Український термінал" для прискорення процедур митного оформлення на території нашого підприємства згідно наказу Державної ветеринарної та фітосанітарної служби від 20 січня 2016 року № 7-к відкрито пункт Головної Державної інспекції.
Детальніше
ДП «Український термінал» відкриває відділ експедирування та митного оформлення вантажів у ДП «Іллічівський морський торговельний порт»
25 Грудня 2012 / Новини компанії
У грудні 2012 року компанія ДП «Український термінал» відкрило новий відділ експедирування та митного оформлення вантажів та товарів
Детальніше
Компанія ДП "Український термінал" визначає 6-ти річчя!
13 Листопада 2012 / Новини компанії
ДП "Український термінал" святкує свій 6 день народження. Ми дякуємо наших клієнтів і співробітників за роботу і раді з Вами розділити нашу радість.
Детальніше
Група компаній «НІКО» відзначає 20-річний ювілей
12 Вересня 2012 / Новини компанії
Група компаній «НІКО», один з найбільших операторів ринку легкових автомобілів України, відзначає 20 років успішної роботи і досягнень високих бізнес-показників, які стали можливими завдяки злагодженій роботі команди, зваженим управлінським рішенням і підтримці клієнтів і партнерів.
Детальніше
Компанія ДП «Український термінал» виходить на міжнародний рівень
15 Травня 2012 / Новини компанії
Компанія  «Український термінал» (ДП "Український термінал"), що входить у Групу компаній «НІКО», отримала право надавати логістичні послуги будь-якої міжнародної компанії, яка працює на ринку України або займається транзитом, а також надавати експедиторські послуги за межами України. Компанія пройшла сертифікацію системи управління якістю на відповідність вимогам
Детальніше
Компанія ДП «Український термінал» стала лідером серед автомобільних терміналів
17 Червня 2012 / Новини ринку
Стрімкому розвитку митно-ліцензійного комплексу (ТЛК) і перетворення компанії ДП «Український термінал» в одні з головних київських воріт для імпортних автомобілів посприяло кілька основних факторів.
Детальніше

Курси валют: $ 0 € 0 Світовий час: Київ - 21:11 Париж - 20:11 Нью-Йорк - 14:11
Ми в соцмережах
Наші контакти

+38 (044) 200-1-777
info@ukrterminal.com

© 2006-2020 Ukrainian terminal